У Вінниці багатодітним родинам нададуть по 50 кілограмів борошна

13:12
Become a Patron!

У Вінниці багатодітним родинам надають гуманітарну допомогу. Вже сьогодні, 5 жовтня, перша сотня сімей отримає по 50 кілограмів борошна.

Як повідомляє Вінницька міська рада, загалом фахівці департаменту соцполітики планують видати гумдопомогу 974 багатодітним родинам.

За словами директорки департаменту соціальної політики міської ради Валентини Войткової, наразі у громаді є близько трьох тисяч сімей, де троє і більше дітей.

Серед таких сімей є і Лідія Кричківська, у якої четверо дітей та четверо онуків:

Ми дуже дякуємо за таку підтримку і допомогу. Вдячні нашій владі, яка постійно піклується про людей. Наразі така допомога вкрай необхідна.

Зазначено також, що до тих, хто може отримати 50 кілограмів борошна, телефонують працівники департаменту соцполітики і запрошують отримати гумдопомогу за адресою вулиця Соборна, 68. Роздають її з 10:00 до 16:00.

Борошно придбане за бюджетні кошти – це продовольство з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади. Зараз, в період, коли підвищуються ціни, це досить суттєва підтримка для багатодітних сімей, – розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці родини загиблих учасників бойових дій можуть отримати грошову допомогу на оплату послуг ЖКГ в опалювальний період

Читайте також: Уряд збільшив удвічі розмір компенсації українцям, які безкоштовно прихистили переселенців

Читайте також: Пральні машини, холодильники та нові ліжка: закордонні партнери передали у Вінницю допомогу для переселенців

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.