× Пошук публікацій на Veжa

Про Vежу

«Veжа» – це амбіція створити цифрове медіа у Вінниці нової якості: сучасне та мобільне, медіа, що оперативно реагує на ситуацію в місті та є справді потрібним і цікавим для вінничан.

Наш проект – не політичний та позапартійний, ми перебуваємо поза дискурсом «влада – опозиція» і є оглядачами подібних процесів, а не їхнім учасником. Адже саме таку роль, – і виключно таку! – на наше переконання має виконувати преса. Наше видання підтримується соціально-відповідальним бізнесом Вінничини, котрий так само як і ми розуміє необхідність створення подібного медіа для розвитку регіону.

Офіційне лого Vежі для використання партнерами

Однак не тільки – і не стільки, – «Veжу» цікавить політика, скандали чи надзвичайні події. «Veжа» – це про Вінницю як таку, про місто як спільноту та організм, про те, чим ми живемо, чим дихаємо, до чого прагнемо і що для цього маємо зробити. Одне з наших завдань – відкрити різноманітну Вінницю для вінничан і цікавих людей – усьому місту. А ще – демонструвати Вінницю для України та для світу як сучасне, потужне, активне місто, що прагне постійного розвитку і завжди перебуває в русі на цьому шляху.

Ми дякуємо усім, хто читає ці рядки, адже це означає, що вам вже вдалося відшукати «Veжу» в безкінечній Мережі. Ми сподіваємося, що це місце на мапі вінницького інтернету заслужить вашу довіру та утримуватиме увагу не лише завдяки важливим новинам, але також за рахунок класних фото, оперативних репортажів та якісної аналітики.

Водночас хочемо звернутися до всіх наших читачів та усіх вінничан загалом: «Veжа» – це відкрита медіа-платформа, контент для якого може створювати кожен з нас. Тож якщо ви стали свідком цікавої та важливої для міста події, знаєте те, чого не знають інші, якщо вам вдалося зробити унікальний фотокадр або відзняти відео, що претендує на сенсацію – поділіться ним з містом за допомогою нашого ресурсу! Для тих, хто повідомить справді цінну інформацію – «Veжа» підготувала заохочення! 😉

Окремо хочемо звернутися до найбільш активних та відомих вінничан, людей, яких прийнято називати «істеблішментом» або ж «селебрітіс». Нормальною ж мовою ідеться про популярних блогерів, лідерів суспільної думки, незалежних авторів та колумністів, урбаністів, культурних діячів, митців, письменників, істориків та усіх інших, хто переймається життям рідного міста та має що сказати усій Вінниці. Ми запускаємо на «Veжі» власну блог-платформу та сподіваємося, що до неї долучиться найбільш цінний людський актив міста! Для тих, хто хоче спробувати вести власний авторський блог на «Veжі» – просимо повідомити про це на нашу електронну скриньку vezha.ua@gmail.com.

…Ми лише починаємо, але віримо, що невдовзі «Veжа» стане явищем, без якого буде складно уявити інформаційний простір Вінниці. Приєднуйтеся – з ««Veжі» видно все!..

Вгору