Про Vежу

Оновлено: 16 Квітня 2021, в 16:04

Vежа з’явилася на моніторах і екранах смартфонів у вже далекому 2016 році. Тоді це була амбіція створити цифрове медіа Вінниці нової якості: сучасне та мобільне, яке оперативно реагує на ситуацію в місті та є справді потрібним і цікавим для вінничан.

За ці роки ми розвинулися і стали одним з найвпливовіших медіа в регіоні, яке регулярно цитують всеукраїнські ЗМІ, а почасти – і авторитетні західні видання, коли згадують про Вінницю та Україну. Щодня Vежу читають тисячі вінничан і для багатьох ми стали головним джерелом інформації про життя в місті. 

 

Офіційне лого Vежі для використання партнерами

Але Vежа – це не лише про важливі новини, оперативні репортажі чи актуальну аналітику. Наша мета – створювати інформаційну екосистему Вінниці, збудовану на принципах достовірності та чесності, об’єктивності та довіри, критичного мислення та відокремлення фактів від маніпуляцій.

Ми хочемо змінити уявлення про місцеві ЗМІ як про збирачів чуток і кримінальних зведень, а натомість зробити його адекватним, первинним і близьким джерелом інформації для громади. Джерелом, з яким люди можуть взаємодіяти та відчувати свою причетність до інформаційного ландшафту міста. 

Ми прагнемо бути медіа, що спонукає думати, акцентує на важливих явищах, орієнтує в процесах та пропагує здоровий глузд. Медіа, де головний ресурс – довіра аудиторії. 

Команда Vежі створена передусім навколо цінностей. Ми дотримуємося стандартів і поважаємо кожного, але маємо власну позицію. Наша редакція дуже різна, але об’єднана вірою у важливість та правильність того, що робимо.  

Ми переконані, що в сучасній Вінниці має бути якісне ЗМІ – якому довіряють люди і яке є невід’ємною частиною життя міста. Яке поширює здорові ідеї, демонструє об’єктивну реальність та створює нові сенси для всіх нас. 

Дякуємо, що ви з нами! З Vежі видно все!

Електронна пошта редакції – [email protected]

Контактний телефон редакції – 098 884 00 88

Адреса редакції – м. Вінниця, вул. Привокзальна, буд. 2, к. 1

Головний редактор – В’ячеслав Артюх

Засновник – Андрій Качор

Вгору