Пральні машини, холодильники та нові ліжка: закордонні партнери передали у Вінницю допомогу для переселенців

13:04
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінницю надійшла допомога від організації «Rotary Club Kyiv International» для облаштування побуту для центру з розміщення переселенців. Так, центр, де проживають ВПО, отримав 100 нових ліжок, пральні машини та холодильники.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Як розповідає директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, з 24 лютого у вісьмох гуртожитках ПТНЗ та п’ятьох закладах середньої освіти були утворені Центри тимчасового розміщення для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, у таких закладах є люди, які мешкають тут шість місяців.

Наразі один з вінницьких центрів розміщення ВПО отримав 100 нових ліжок, пральні машини та холодильники. На часі від зазначеної організації – ще один транш у 200 ліжок:

Ця допомога надійшла від організації «Rotary Club Kyiv International», завдяки тісній комунікації з Ротарі клубом в м. Черкаси та президенткою клубу Мариною Гуряновою. Ми повинні розуміти, що будь-яка гуманітарна, матеріальна чи інша допомога, що надходить у ВМТГ, надходить сюди завдяки довірі до людей, які тут працюють, завдяки стабільному статусу нашої громади, як громади надійного партнера. А Вінниця – це місто, яке завдяки зрілості громадянського суспільства, завдяки системній роботі міської ради та відповідальності волонтерських та інших організацій, які активно підключаються до захисту нашої країни й до відновлення економічної спроможності людей, котрі потрапили в складні життєві обставини, – розповідає депутат міської ради Світлана Ярова.

Загалом, як зазначають у Вінницькій міській раді, за понад пів року вінницькі шелтери, які розташовані на базі гуртожитків ПТНЗ та закладів загальної середньої освіти прийняли понад 45 000 переселенців.

Фото – ВМР

Читайте також: Холодильники, мікрохвильовки та бойлери: 16 вінницьких закладів профтехосвіти отримали обладнання в рамках програми «EU4skills»

Читайте також: У Вінниці завершили ремонт гуртожитку, де живуть переселенці

Читайте також: У Вінниці відкрили хаб для надання допомоги переселенцям з Луганської області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.