У Вінниці родини загиблих учасників бойових дій можуть отримати грошову допомогу на оплату послуг ЖКГ в опалювальний період

13:49
Become a Patron!

У Вінниці сім’ї загиблих учасників бойових дій в Афганістані, загиблих Захисників і Захисниць України та осіб, яким посмертно присвоїли звання Героїв України, мають право отримати грошову допомогу на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідно до рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради №2019 від 22.09.2022 року, пільговики мають право отримати кошти на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період. Кошти виділять з бюджету Вінницької громади.

Щоб отримати грошову допомогу, потрібно звернутись до Правобережного управління соціального захисту населення (проспект Космонавтів, буд. 30, ІІ поверх) або Лівобережного управління соціального захисту населення (вул. Замостянська, буд. 7, ІІ поверх).

У жовтні та квітні грошова допомога складає 500 гривень на місяць одному домогосподарству. Впродовж листопада-березня – по 1000 гривень на місяць на одне домогосподарство. Допомога надається уповноваженому представнику домогосподарства. Зазначу, що грошова допомога виплачується шляхом перерахування коштів на особовий рахунок одержувача, відкритий в установі банку, – зауважує директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Детальну інформацію щодо порядку отримання допомоги та необхідного переліку документів можна отримати за телефонами:

– 097-101-58-40 – УПСЗН (Правобережне);

– 093-190-83-93 – УПСЗН (Лівобережне).

Фото – https://pmg.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.