× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують тиждень короткометражок, номінованих на “Оскар”

16:47
Автор: Дар'я Гоц

Протягом тижня у Вінниці показуватимуть кращі короткометражні фільми, які були номіновані на престижну премію у сфері кіноіндустрії – “Оскар”. Покази відбудуться у кінотеатрі “Родина”. 

Розпочнеться тижневий фестиваль короткометражок у четвер, 21 червня, та триватиме до 27 червня.

Глядачам покажуть п’ять кращих короткометражних фільмів за версією “Оскар”, які були номіновані у 2018 році. Усі фільми на гостро-соціальні теми та проблеми сучасного суспільства.

ПРОГРАМА:

“Німе дитя” (Великобританія) – Саме цей фільм отримав перемогу. Стрічка розповідає про 4-річну дівчинку Ліббі, яка народилася глухою. Героїня живе у світі тиші, але несподівано з’являється соціальна працівниця, який вчить її спілкуватися з оточуючими. Тривалість – 20 хв.

 

“Watu Wote: Всі ми” (Німеччина, Кенія) – Протягом багатьох десятиліть Кенія зазнавала атак терористів, разом з цим росла напруженість і недовіра між мусульманами та християнами. Але невже прості люди, які потрапили в біду, подорожуючи на автобусі, не знайдуть спільну мову? Тривалість – 22 хвилини.

 

“Мій племінник Еммет” (США) – 28 серпня 1955 року. 64-річний Моз Райт намагається захистити 14-річного племінника від двох расистів, котрі вирішили їх вбити. Тривалість фільму – 20 хвилин.

 

“Початкова школа де-Калб” (США) – Історія про реальний дзвінок у службу 911 під час інциденту зі стріляниною у школі в Атланті, штат Джорджія. Тривалість – 21 хв.

 

“11 година” (Австралія) – Божевільний пацієнт психіатра вважає, що насправді він – доктор. Обидва герої намагаються лікувати один одного, але все виходить з-під контролю. Тривалість – 13 хв.

 

Розпочнуться сеанси о 20:00. Придбати квитки можна у касі кінотеатру.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.