Сухопутні та прісноводні: у Вінниці відкрилась виставка черепах з усього світу. ФОТОРЕПОРТАЖ

14:20
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні, 14 січня, у Вінниці відкрилася виставка “Світ черепах”, на якій можна побачити черепах з усього світу. Зокрема грифову, зіркову, вугільну та багато інших.

На виставці, що відкрилась в ТЦ “Plaza Park”, представлені переважно прісноводні черепахи, але є також і сухопутні. Загалом “Vежа” нарахувала 27 видів черепах. Біля кожного акваріуму є табличка з інформацією про кожен із видів. Годують тварин щодня о 11:00, 14:00 та 18:00.

 

Оскільки водяні черепахи – хижаки, годують їх переважно морепродуктами: рибою, м’ясом (яловичина, іноді курятина), креветками та іншими морепродуктами. Як нам розповів адміністратор Сергій, “хижаків” достатньо годувати один раз у 2-3 дні, однак вони годують черепах невеличкими порціями кожного дня ввечері, роблячи перерву на годування у понеділок. Сухопутні ж черепахи – травоїдні, годують їх 2-3 рази в день.

 

Також Сергій нам розповів, що тут представлені черепахи з усього світу, однак основну частину черепах знаходили в Україні та викупляли, зокрема, через сервіс “OLX”. Однак частина тварин виросла у самих власників виставки, які понад 20 років захоплюються рептиліями. Наприклад, шпороносних черепах їм на розмноження надав Львівський зоопарк. До речі, на виставці самка цього виду вагітна і зовсім скоро має відкласти яйця. Цим черепахам, ймовірно, 50-70 років.

Сухопутні черепахи представлені такими видами: кинікса ероза, кинікса беліана, черепаха пантерова, променева, середньоазіатська, вугільна, зіркова, грецька та вищеназвана – шпороносна.

 

Щодо прісноводних черепах, яких тут переважна більшість, то серед них є як зовсім маленькі, так і достатньо великі тваринки. Вражає розмірами й грифова черепаха, якій близько 27 років. Вона вважається найбільшим видом прісноводних черепах. На перший погляд здається, що деяким черепахам може бути замало місця, проте адміністратор нас завірив, що для всіх черепах акваріуми відповідного розміру і їм комфортно.

 

 

Також тут є, зокрема, тріонікс китайський, жабоголова черепаха, декілька представників чудової лісової черепахи, кілевата мускусна, білогуба замкнена, трикільова, зміїношия та знайома всім красноуха.

 

 

 

Скорпіонова, наприклад, своїм панциром нагадує шар чи м’яч, а черепаха матамата має маленький подовгастий носик, схожий на камінь та, мабуть, найактивніша з усіх мешканців виставки.

 

З самою виставкою власники черепах їздять по Україні понад два роки, аби радувати дорослих та дітей.

Виставка черепах працюватиме з 14 по 23 січня з 10:00 до 20:00 години у ТЦ “Plaza Park”, що за адресою: вулиця Келецька, 121 без перерви та вихідних. Вартість квитків: для дорослих – 40 гривень, для дітей – 30 гривень. Діти до 3-х років – безплатно в супроводі дорослих. На колективні відвідування діятимуть знижки. Заявку можна залишити за тел: (095) 000 29 06, або (096) 528 80 43.

Фото – Зорини Гаджук

Читайте також: У Вінниці триває виставка жаб і рептилій. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Небезпечні улюбленці: як вінничанин живе разом з пітонами, скорпіоном та павуками-птахоїдами. ФОТО

Читайте також: Домашні «хижаки»: як у вінничанки живуть вдома лисиці, змії, гекони та тхори. ФОТО

Читайте також: Кудлаті, вусаті та слизькі: скільки коштує догляд за різними домашніми улюбленцями

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.