У Вінниці триває виставка жаб і рептилій. ФОТОРЕПОРТАЖ

17:20
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці в ТЦ “Plaza Park” триває виставка “Світ Амфібій”. З 4 по 17 жовтня там можна побачити різноманітних жаб, хамелеонів, кілька змій, ящірок та геконів. 

Загалом представлено близько 40 видів жаб і рептилій. Він найменших, дуже активних червонобрюхих жерлянок, до одних із найбільших у сімействі – отруйної ропухи аги та жаби-бика (досить неприємної на вигляд).  Від звичних усім озерних жаб до яскраво-зелених і лимонного кольору рогаток. Усі з них вирощені у неволі. 

Та найяскравішими на виставці є хамелеони (особливо пантерний темно-бірюзового відтінку), великий гекон токі, пітон і яскрава червоно-чорна гондураська молочна змія. І якщо хамелеони в основному активні, то змії незворушні.

 

А жаби поводяться по-різному. Австралійські квакші сидять на стінках тераріуму, блідо-рожеві шпорцеві жабки та іспанські тритони ховаються під декоративними черепами.

А, наприклад,  війчастий бананоїд, який довгий час вважався рідкісним видом гекона, ховається під самою кришкою тераріуму так, що його взагалі можна не помітити.

 

 

Працівниця виставки, яка продає квитки на вході, розповіла, що найбільше відвідувачів приходить о 12:00 та о 18:00 годині, коли жаб та рептилій годують. Але біля кожного з тераріуму є табличка з інформацією про кожен із видів.

Також там проводять екскурсії для великих груп. Навіть дають торкнутися деяких змій, великої ящірки варана й макаки, якого виводять на повідку. 

 

 

 

Виставка працюватиме до 17 жовтня у ТЦ “Plaza Park” (вул. Келецька, 121). Години роботи: з 10:00 до 20:00 (без перерв та вихідних).  Годування тварин – щодня . Екскурсії – щогодини.

Вартість квитків: дорослий – 40 грн, дитячий – 30 грн, діти до трьох років – безкоштовно. Також діють знижки на групові відвідування (заявку можна залишити за телефоном: 096-973-69-62).

Фото Зорини Гаджук

Читайте також: Небезпечні улюбленці: як вінничанин живе разом з пітонами, скорпіоном та павуками-птахоїдами. ФОТО

Читайте також: Домашні «хижаки»: як у вінничанки живуть вдома лисиці, змії, гекони та тхори. ФОТО

Читайте також: Кудлаті, вусаті та слизькі: скільки коштує догляд за різними домашніми улюбленцями

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.