Олія, крупи та побутова хімія: вінничани похилого віку можуть отримати набори товарів першої необхідності

10:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У креативному просторі «Артинов» вінничани похилого віку з невеликим пенсійним забезпеченням протягом двох місяців можуть отримати близько 1800 пакунків з товарами першої необхідності.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, всього до набору входить 19 позицій товарів. Це, зокрема, олія, борошно, крупи, цукор, консервація, молочна продукція, побутова хімія. Також лампочка з акумулятором, яка може допомогти при вимкненні електроенергії.

Зазначено, що продукція закуплена у місцевих, вінницьких та українських, виробників, а це, своєю чергою, “чиїсь зарплати та сплачені податки”.

Набори, які зараз роздаються – досить суттєві. Такого набору має вистачити на певний час. А приблизна вартість одного пакунку – близько 1400 гривень, – каже очільник міста.

Зазначено, що це вже другий етап проєкту, який розпочався наприкінці березня. Тоді, за підтримки департаменту соцполітики міської ради та силами волонтерів ГО «Артинов», сформували та передали вже понад 1500 пакунків загальною вагою близько 20 тонн.

Водночас команда ГО «Артинов» працює над продовження фінансової підтримки. Це дозволить розширити перелік тих, хто може отримати подібну допомогу.

Як зазначає директора департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова, ця допомога є додатковою можливістю для вінничан похилого віку з невеликим доходом. Зокрема, тих, хто отримує щоквартальну муніципальну добавку від міської ради. Загалом, в рамках програми “Вінничани важливі” було поетапно видано близько 36 тисяч продуктових наборів.

Фото – телеграм-канал Сергія Моргунова 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.