“Немає опалення – давайте компенсацію”: зареєстрували нову петицію до міської влади

15:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничанка пропонує запровадити жителям міста компенсації за ненадані або неналежної якості послуги гарячого водопостачання та опалення. 

Сьогодні, 7 листопада, Олена Павловська зареєструвала петицію до міської влади у якій жінка висловила ідею, аби уповноважені органи компенсували вінничанам відсутність гарячої води у домівках.

–  У Польщі воду можна відключати тільки на 3 дні. У Литві на всі роботи відводять 4 дні, в Угорщині не можна залишати житлові масиви без гарячого водопостачання більш ніж на 5 днів. Уже кілька місяців мікрарайон Вишенька в різних частинах не отримує гарячої води! А ціни на тарифи у нас співрозмірні з європейськими, – йдеться у петиції.

Олена Павловська вважає, що буде доцільно “ввести компенсації людям, які регулярно сплачують за спожиті послуги ЖКГ, наприклад, у вигляді безкоштовної гарячої води в кількості середньодобової норми споживання на людину в місяць. А за кожен день без опалення – потім надавати послугу безкоштовно на відповідний термін”. При чому наголошує, що такі компенсації мають бути негайними і одразу після відновлення послуги, а не в наступних роках.

– Ці заходи повинні змусити виконувати КП “Вінницяміськтеплоенерго” та інші служби взяті на себе обов’язки та думати в першу чергу про інтереси споживачів…, – додає авторка петиції.

Станом на 15 годину ідею підтримали 8 вінничан, а для розгляду у міській раді необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. На це ще є 14 днів. Підписати петицію можна за посиланням ТУТ.