Нацгвардійці подякували вінницьким школярам, які малюють патріотичні малюнки та виготовляють обереги для бійців. ВІДЕО

17:16
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Учні однієї з вінницьких шкіл з перших днів війни підтримують воїнів Національної гвардії України, створюючи для бійців патріотичні малюнки. Також діти виготовлюють обереги, плетуть маскувальні сітки та збирають кошти.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Західного територіального управління Національної гвардії України, вінницькі школярі для захисників та захисниць малюють патріотичні малюнки, на яких зображають свої мрії про мир та перемогу.

Гвардійці вдячні дітлахам за їх підтримку:

Ми безмежно дякуємо учням навчального закладу за таку велику підтримку, адже, напевно, це найголовніше зараз для кожного військовослужбовця. І дуже приємно, що навіть наймолодші українці об’єднались зараз для нашої перемоги, це велика підтримка. Ми подбаємо, щоб наші діти жили в мирній та квітучій Україні. Щоб кожен маленький українець та українка почували себе захищеними. Ми створюємо світ, де будуть жити наші діти, і головне наша завдання – зробити його безпечним, адже саме дитинство має залишатись щасливою та безтурботною порою життя. І саме за це ми готові покласти своє життя, – йдеться в відеосюжеті.

 

 

Фото та відео – https://www.facebook.com/Lviv.ngu.west

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.