Медики, які боряться з поширенням коронавірусу, отримають втричі більший оклад

18:35
Автор: Олеся Яненко

За березень медичні працівники України, які причетні до лікуванням пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, отримають доплату в розмірі трьох посадових окладів.

Як ідеться на сайті Вінницької облради, доплати здійснюватимуться у період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Наказом, який підписав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, визначено перелік посад медичних працівників, яким з березня 2020 року здійснюється доплата:

– екстрений медичний технік;

– лікар-пульмонолог;

– лікар-інфекціоніст;

– лікар-патологоанатом;

– лікар-епідеміолог;

– лікар-лаборант;

– лікар-анестезіолог;

– лікар-радіолог;

– лікар-бактеріолог;

– лікар-рентгенолог;

– лікар-вірусолог;

– лікар загальної практики – сімейний лікар;

– лікар-терапевт;

– лікар-педіатр;

– лікарі інших спеціальностей, безпосередньо зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19;

– сестра медична;

– молодша медична сестра (всіх найменувань);

– реєстратор медичний;

– сестра-господиня;

– водій.

Окрім цього, як повідомляє Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, доплату також отримають медичні працівники швидкої допомоги – і водії, і фельдшери.

– У списку спеціальностей є, зокрема, і всі посади «екстренки» – в пункті про лікарів інших спеціальностей, що зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Однак виникло непорозуміння – мені надійшло чимало повідомлень, нібито ані фельдшерів, ані водіїв швидкої там немає, бо ж не прописано окремо. Ця інформація не відповідає дійсності. Весь цей перелік є, але щоб уникнути непорозумінь, до наказу внесуть коригування та пропишуть це окремо. Інформація з‘явиться протягом дня на сайті МОЗ. Там будуть перераховані абсолютно всі категорії, окремо.

Читайте також: “Нікого не примушуємо”: в Подільському онкоцентрі прокоментували інформацію про “примусові відпустки за власний рахунок”

Читайте також: Моргунов: у Вінниці одужав перший пацієнт від коронавірусу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.