Публікації за датами

  • 22 Січня/ 10:14

    Vinnytsia

    Публікація22.01.1810:14

    Автор:Юлія Плахтій

    Вінниці не вистачає шкіл: які райони найбільше потерпають і чому

Вінниця – місто, де у школах спостерігається один з найвищих показників в Україні щодо наповнюваності класів.

Як зазначає виданню Gazeta.ua Директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, наразі для того, щоб «розвантажити» вінницькі заклади освіти потрібно відкрити щонайменше три школи.

Однією з причин високого показника наповнюваності шкіл Оксана Яценко називає збільшення кількості населення за рахунок міграції молодих сімей з дітьми.

  • Нам потрібні школи в районі Замостя. Також є плани побудувати школу в районі П’ятничан, але не в цьому році. Також одна школа потрібна в районі «Вишенька» або у центрі. Першого вересня 2020 року плануємо відкрити школу в мікрорайоні «Поділля», – говорить очільниця Департаменту освіти.

Читайте також: Будівництво школи на Поділлі завершать за 111 мільйонів

Окрім того, 80% школярів навчаються у другу зміну, що також є причиною надмірної завантаженості у навчальних закладах. Втім, завдяки оптимізації наразі вдалося перевести в одну зміну школи №25, 1, 31, 5, 14, 19 та 21.

Читайте також: Вінниця-2018: що нового збудують, оновлять та створять у місті наступного року. ОГЛЯД

  • В інших друга зміна буде залишатися до кінця 2018 року, – додає Оксана Яценко. Сподіваємося, школа на Поділлі частково вирішить це питання.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Юлія Плахтій
Журналіст

Дякуємо!

Тепер редактори знають.