Публікації за датами

  • 21 Червня/ 14:46
    Місця

    Публікація21.06.1914:46

    Автор:Vежа

    У шести мікрорайонах Вінниці вимкнуть воду

У Вінниці та ще чотирьох населених пунктах у період із  22:00 2 липня до 22:00 3 липня буде відсутнє водопостачання. Це відбудеться у зв’язку з щорічними “зупиночними заходами” та ремонтними роботами. 

На сайті комунального підприємства “Вінницяоблводоканал” наведено перелік мікрорайонів та населених пунктів, де буде відсутнє водопостачання:

– мікрорайон Вишенька;
– мікрорайон Поділля;
– Свердловський Масив;
– Сабарів;
– село Пирогово;
– мікрорайон Миколаївський;
– село Агрономічне;
– село Зарванці;
– село Шкуринці;
– мікрорайон Барський.

Щорічні зупиночні заходи здійснюються для ревізії, встановлення або заміни непрацюючих засувок, промивки, ремонту або заміни пожежних гідрантів та інше.

Зазначається, що протягом доби планується виконання робіт на 17-ти точках. Зокрема буде замінено 20 засувок різного діаметру (100-600 мм) та п’ять пожежних гідрантів. Одночасно будуть працювати 7 бригад та уся наявна спецтехніка КП “Вінницяоблводоканал”.

Комунальники просять мешканців вказаних районів та населених пунктів забезпечити мінімальний запас води завчасно, а після 22:00 2 липня не відкривати кран холодного водопостачання. “Тому, що можуть утворитись повітряні закупорки, які в свою чергу перешкоджатимуть відновленню водопостачання” – пояснюють у “Вінницяоблводоканал”.

Головне фото – daynews.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.