Вінницька міськрада підписала меморандум про співпрацю з Києво-Могилянською академією

13:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька міська рада підписала меморандум про співпрацю з Києво-Могилянською академією. Це має сприяти, зокрема, створенню навчальних модулів для дітей загиблих воїнів, а також із сімей ВПО і дітей, які постраждали від війни.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міськради.

Зазначено, що співпраця розпочалася ще у 2007 році на базі «Муніципального університету» і була спрямована на професійне зростання працівників структурних підрозділів ВМР. А з укладенням Меморандуму “відкриваються нові горизонти взаємодії”.

 

– Це важливо для того, щоб у першу чергу розуміти всі основні тренди, які існують у світі для забезпечення надання якісних послуг різного характеру жителям громади. Зокрема, підписання Меморандуму розширює спектр можливих тренінгів безпосередньо для працівників міської ради в контексті і урбаністики, і вирішення екологічної проблематики, і за нашим пріоритетним напрямом – роботи із ветеранами, сім’ями загиблих воїнів та Захисниками і Захисницями, які будуть демобілізовані.

…Ще один важливий аспект – це створення навчальних модулів для дітей загиблих воїнів, а також із сімей ВПО і дітей, які постраждали від війни. Ми домовились що будемо формувати відповідну групу старшокласників, котрі мають бажання підтягнути і свої знання, і навчатися різних компетенцій задля пошуку себе у своїх майбутніх професіях, – зазначає Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 

Також партнери ініціювали організацію конференції з відновлення України, яку запланували на жовтень поточного року.

Фото ВМР

Читайте також: У Вінниці ратифікували угоду про побратимство з Нансі та Тристоронню угоду Карлсруе-Нансі-Вінниця

Читайте також: Вінниця стала одним з міст, де реалізовуватимуть проєкт медичної допомоги при опіках

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.