Вчора під час відключення світла у вінницькій лікарні завдяки генераторам лікарі змогли успішно прооперувати хлопчика

17:21
Become a Patron!

Під час чергового ракетного обстрілу терористами критичної інфраструктури, лікарні Вінницької області залишилися без світла. Заклади перейшли на альтернативні види живлення й лікарі продовжили надавати допомогу пацієнтам. 

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, у дитячій обласній клінічній лікарні хірурги прооперували 11-річного хлопчика. Лікарі діагностували у дитини гострий флегмонозний апендицит. Тому потрібно було швидко оперувати й рятувати дитину.

Наш заклад працював на дизель-генераторах, тому освітлення в операційній було таке ж як зазвичай. Операція пройшла успішно, пацієнт почувається добре, – зауважив директор КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня» Василь Паненко.

Крім цього, обласна клінічна лікарня ім. Пирогова під час вимкнення світла також автоматично перемкнулася на дизель-генератори. І Центр нефрології та діалізу обласної лікарні ім. Пирогова отримував воду зі свердловини. Хірургам цієї лікарні теж довелося завершувати операції уже при роботі дизель-генераторів.

Завдяки роботі дизель-генератора у нас за лічені хвилини ввімкнулося світло. Також в кранах не було води, але ми перемкнулися на постачання води зі свердловини. Гемодіаліз повністю працював поки енергетики відновлювали електропостачання, – розповідає Наталя Пивоварова.

Фото – зі сторінки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА у Facebook

Читайте також: “Вінницяобленерго” попереджає про відключення світла 24 листопада. ГРАФІК

Читайте також: “Вінницька область – заживлено”: в обленерго та ОП повідомили про підключення Вінниччини до мережі

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.