У Вінниці стартує прийом документів на зарахування дітей до перших класів

16:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

З 26 квітня по 31 травня включно у Вінницькій громаді триватиме прийом документів на зарахування дітей до перших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, один з батьків дитини має прийти до навчального закладу з паспортом та написати заяву на зарахування до школи. До неї потрібно додати копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку. Прийом документів триватиме по 31 травня включно.

Зазначено, що першочергове право на зарахування до школи мають діти з підтвердженим документально проживанням на території обслуговування обраного закладу освіти. В тому числі й діти – вимушені внутрішні переселенці, які офіційно зареєстровані на території громади (у батьків мають бути довідки внутрішньо переміщених осіб).

Також першочергово зараховуються діти, брати та/або сестри яких здобувають освіту у цьому закладі. Правом першочергового зарахування користуються і діти працівників закладу освіти.

Директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко зазначила, що подача документів здійснюється за гнучким графіком з урахуванням вимог воєнного стану в країні:

– Визначити зручний для себе час і спосіб подачі документів можна, скориставшись інформацією, яка розміщена на сайті кожного вінницького закладу загальної середньої освіти. Там є контакти, за якими можна зв’язатись з відповідальними особами і отримати детальну консультацію.

Для зарахування необхідно подати заяву, копію свідоцтва про народження дитини, підтвердити місце проживання дитини за територією обслуговування обраного закладу. Медична довідка за формою первинної облікової документації 086-1/о надається до початку навчального року.

До 1 червня 2022 року керівником видається наказ про першочергове зарахування до першого класу. Після 15 червня здійснюється зарахування на вільні місця.

Фото з архіву Вежі

Читайте також: Допомога при народженні дитини під час війни: що треба знати батькам про оформлення та отримання виплати

Читайте також: Вінничанка пропонує відновити у місті роботу дитячих садочків. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва влаштовують заняття для дітей-переселенців

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.