На Вінниччині встановили меморіальну дошку та висадили калину до річниці загибелі нацгвардійця Дмитра Степанюка

14:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині, в Козятині, відкрили меморіальну дошку та висадили калину до річниці загибелі гвардійця Дмитра Володимировича Степанюка.

Як повідомляє “Червона Калина”, меморіальну дошку встановили на будинку, де захисник провів свої дитячі роки. Відкрили її дружина Мілана Степанюк і син Матвій. А дерево калини сім’я героя та побратими висадили біля Козятинського ліцею № 5, де він навчався. Поряд встановили пам’ятний знак у вигляді жетона.

Розповідається, що Дмитро Степанюк народився в Козятині Вінницької області. Він з дитинства мріяв захищати людей, як і його батько. Після закінчення школи вступив до Київської національної академії внутрішніх справ на спеціальність “Правознавство”.

Згодом служив у полку особливого призначення “Беркут” і в Національній поліції України. Після початку повномасштабного вторгнення приєднався до бригади “Червона Калина”. Там він був командиром взводу 1 батальйону оперативного призначення.

Молодший лейтенант загинув 6 травня минулого року на Донеччині. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі його посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

 

Фото – зі сторінки “Червоної Калини” у Facebook