Моргунов: реконструкція Центрального стадіону Вінниці може коштувати близько 15 мільйонів євро

14:00
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

“Належна реконструкція” Центрального стадіону Вінниці коштуватиме понад 15 мільйонів євро. Міська влада наразі вивчає досвід дороговартісної реконструкції міста-побратима Кельце.

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час інтерв’ю трьом вінницьким ЗМІ. Відповідаючи на запитання журналістів, мер зазначив, що стадіон є одним з важливих об’єктів, який стоїть на порядку денному в місті. Однак крім нього є ще низка спортивних об’єктів, які потребують реконструкції.

Окрім того Сергій Моргунов відповів, чому місто наразі відмовилося від ідеї будівництва Палацу спорту на Тяжилові.

  

Логіка наша була наступна: що в першу чергу необхідно зробити? Ми маємо СКА – невирішене питання. Ми маємо Центральний стадіон – невирішене питання. І ми, маючи ці дві серйозні проблеми, будемо “натягувати” на себе зовсім іншу проблему розміром під 400 мільйонів гривень? Ну, мабуть це було би неправильно.

Тому ми прийняли рішення направити ресурс на реконструкцію СКА (і на наступний рік ми її завершимо), далі ми будемо працювати над тим, що ж робити з центральним стадіоном. Тому що це дуже велика інвестиція, і ми вивчаємо зараз досвід нашого міста побратима Кельце щодо реконструкції. І для того, щоб зробити цю реконструкцію належним чином, треба не менше 15 мільйонів євро – повідомив мер. 

Також міський голова розповів, чому зараз неможливо збудувати Палац спорту на Тяжилові, що свого часу пропонувала Федерація баскетболу України:

“Федерація баскетболу звернулася до уряду, що давайте зробимо таку програму, будівництво таких комплексів. По програмі 30 мільйонів має давати місто, 30 мільйонів область і 30 мільйонів – держава. Ми на це погодилися і виділили земельну ділянку під будівництво такого комплексу на Тяжилові біля Радіолампового заводу і почали займатися проектуванням.

Але для того, аби зробити мультизал для баскетболу, гандболу, волейболу, міні футболу і боксу за європейськими стандартами, то коли порахували, вартість його вийшла не 90 мільйонів, а 395 мільйонів. Ми звернули увагу уряду на це, але нам ніхто не запропонував більше грошей”, – сказав Моргунов.

З повною версією інтерв’ю можна ознайомитись ТУТ.

Фото – Vежа

Читайте також: “Ми інтегруємо будь-кого, хто хоче до нас приєднатися”: інтерв’ю з мером Вінниці Сергієм Моргуновим. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.