У вінницькому лабораторному центрі тимчасово припинили робити платні ПЛР-тести

12:12
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України тимчасово припинили робити платні ПЛР-тести. У наданні послуги зробили перерву через нестачу реагентів.

Про це повідомляється на сайті лабораторного центру та розповів завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томин.

– Ми припинили платні тестування тому, що не вистачає реагентів. Постачальник нам їх ще не поставив. Ми їх купуємо за свої кошти. Відповідно, всі регенти зараз використовують для тестування хворих людей. Поки що ми тимчасово припинили платні тестування – зазначив Томин та додав, що послугу відновлять, зокрема, як тільки буде забезпечення достатньою кількістю реагентів.

Надавати послугу з дослідження зразків матеріалів на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції припинили 12 вересня. Зазначається, що про відновлення проведення досліджень буде повідомлено додатково.

Підкреслимо, що вартість платних ПЛР-тестів в установі складала 759 гривень 17 копійок за одне дослідження. Для тесту не потрібно було направлення від сімейного лікаря.

Так, перевірити організм могли, наприклад, особи, які мали бажання припинити самоізоляцію, обстежитись з профілактичною метою або при виїзді за кордон. Результат був готовий наступного дня після здачі тесту.

Фото – 24 канал

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.