У Вінниці випустили нову марку «Оводов & Артинов: тандем Прекрасної епохи»

15:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці вчора, 21 лютого, випустили нову ексклюзивну марку «Оводов & Артинов: тандем Прекрасної епохи». Це перша марка із нової серії «Натхненники Вінниці».

Як повідомляє Вінницька міська рада, на ній зобразили очільника міста Миколу Оводова і першого міського архітектора Григорія Артинова.

Міські особняки і прибуткові будівлі, театр, сучасні бібліотеки, лікарні, готелі та телеграф, водогін, каналізація, освітлення, надійні мости, бруківка і транспорт – усе це з’явилося у Вінниці з 1900 по 1917 роки завдяки цим постатям.

За словами заступника вінницького міського голови Андрія Очеретного, у Вінниці названі дві паралельні вулиці на честь Оводова та Артинова. Вони центральні та найбільш туристично привабливі:

– Можливо, якби Оводов не запросив Артинова, то Вінниця була б зовсім іншою. Понад 30 об’єктів історичної і культурної спадщини залишилося як нагадування нам про ті часи, і наше з вами завдання – підтримувати це надбання в належному стані.

Спецпогашення марки відбулось спеціальним поштовим штемпелем постійної дії «Місто ідей». Участь у церемонії взяли також директорка з розвитку мережі Вінницького регіону АТ «Укрпошта» Оксана Шабанова і директор Музею Вінниці Олександр Федоришен.

Захід відбувся у Всесвітній день екскурсовода. Тому «Офіс туризму Вінниці» підготував ще один подарунок вінничанам – після церемонії від Вежі стартували безкоштовні екскурсії «Оводов&Артинов: тандем Прекрасної епохи» із гідесою Людмилою Очеретною.

Презентаційний марочний блок «Офіс туризму Вінниці» передав Музею Вінниці для поповнення фондів та формування нової тематичної експозиції «Натхненники Вінниці». Ще один блок поповнить мобільну виставку-експозицію «Марки воєнного часу», яка розміщена у Музеї української марки ім. Якова Балабана. Крім цього, такі марки в обмеженій кількості можна придбати на платформі подарунків BYVI у Instagram.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці відбулось спецпогашення поштового блоку «Героїчні професії війни. Укрпошта завжди поруч з вами»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.