У Вінниці через витік на водогоні на Хмельницькому шосе немає води або понижений тиск на низці вулиць
Публікація 22 Червня 12:54
У Вінниці стався витік на магістральному водогоні 700 мм на Хмельницькому шосе. Фахівці водоканалу закривають водогін для проведення робіт.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на “Вінницяоблводоканал“.
– Без води, фактично, все Хмельницьке шосе (верхня Слов’янка включно). Хмельницьке шосе, Праведників Світу, Бурбело, Блока, Болгарська, Майбороди, – зазначено у дописі.
Йдеться, що на перших поверхах вода може бути, але очікується сильне пониження тиску. Бригада вже працює на місці.
Ілюстрація – DW
Дякуємо!
Тепер редактори знають.