На Вінниччині відкрили Алею Слави на честь 84 полеглих Захисників України
Публікація 22 Червня 18:22
У Вороновицькій громаді відкрили Алею Слави, присвячену воїнам, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії. На меморіальних стендах увічнили імена та портрети 84 полеглих Захисників громади.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на Вінницьку обласну державну адміністрацію.
Як розповідають в ОВА, участь у відкритті взяли заступник начальника Вінницької обласної військової адміністрації Денис Столяренко, представники місцевої влади та духовенства, військовослужбовці, родини загиблих воїнів і мешканці громади.



В адміністрації зазначають, що на Алеї Слави розміщено імена та світлини 84 військовослужбовців із Вороновицької громади – як символ незламності українського народу, памʼяті та вдячності за найвищу жертву в ім’я майбутнього держави.
Фото – Вінницька обласна державна адміністрація
Дякуємо!
Тепер редактори знають.