Під час концертів у Німеччині вінницький ансамбль танцю «Радість» зібрав 40 тисяч гривень для ЗСУ

18:24
Become a Patron!

Вінницький ансамбль танцю «Радість» побував у Німеччині, де взяв участь у ювілейних заходах з нагоди 60-річчя Мекленбурзько-Поморського фольклорного ансамблю «Річард Воссідло» з м. Рібніц-Дамгартен. Також – у «Днях України» в регіоні Мекленбург-Передня Померанія в рамках спеціального проєкту солідарності з Україною.

Як повідомляє Вінницька міська рада, ансамбль дав сім концертів тривалістю 45-60 хвилин та зібрав 40 тисяч гривень, які передали на потреби Збройних сил України.

Після виступу відбувалось спілкування із німецькими дітьми. Окрім запитань стосовно танців, їх складних трюків тощо, німецькі діти ставили питання стосовно війни в Україні. Як вона вплинула на наших дітей, що змінилося у їхньому житті? Як українські діти навчаються у школі під час війни? Було й багато інших запитань, на які наші хлопці та дівчата давали ґрунтовні відповіді, – розповідає художній керівник ансамблю танцю «Радість» Віктор Бойко.

Вихованці ансамблю ознайомились із німецькими фольклорними танцями у виконанні ансамблю «Річард Воссідло», познайомилися з цікавими місцями землі Мекленбург-Передня Померанія та побували в музеї-океанаріумі м. Штральзунд, в парку птахів в м. Марлоу (контактний зоопарк).

Також вони побували на екскурсіях в м.Рібніц-Дамгартен, завітали до музею бурштину та на екскурсії в м. Штральзунд, Росток. І, зокрема, відвідали музей історії німецького села, де зберігаються 300-літні будинки, старовинний млин, кузня, велосипеди різних епох, предмети побуту та багато інших цікавих та незвичних речей.

Демонструючи силу української культури, ми надалі звертаємо увагу міжнародної спільноти до війни в Україні. Нам вдалось зібрати під час концертів кошти в розмірі 40 тисяч гривень. За рішенням дітей, батьків та керівників колективу, ми передали їх благодійному фонду Сергія Притули на потреби ЗСУ, – додає Віктор Бойко.

Фото – Вінницька міська рада

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.