× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Кому квартиру? У вінничан збиратимуть заявки на “муніципальне житло”

17:11
Автор: Дар'я Гоц

У Вінниці незабаром розпочнеться реєстрація містян на участь у програмі “Муніципальне житло” по будівництву другого комплексу по вулиці Петра Запорожця, 4.

Реєстрація бажаючих взяти участь у Програмі розпочинається 21 серпня у “Прозорому офісі” (вул. Соборна, 59), робоче місце 37. Відповідно до умов “Муніципальне житло м. Вінниця” реєстрація буде відбуватись протягом 15 робочих днів.

Нагадаємо, що згідно з планом програми “Муніципальне житло”, перша 10-поверхівка на вулиці Петра Запорожця, буде введена в експлуатацію наприкінці цього року. Загалом передбачено будівництво двох десятиповерхових секцій, на 180 квартир. Здача другої черги будівництва, на яку оголошено реєстрацію, орієнтовно запланована на кінець 2018 року.

Кредит від влади: хто має право і скільки коштує муніципальне житло у Вінниці? 

Зауважимо, що першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, що проживають (зареєстровані) у Вінниці:

  • працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста (при чому один з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери не менше п’яти років або фахівцем), або на підставі рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради;
  • молоді сім’ї ;
  • ветерани праці;
  • люди з інвалідністю;
  • багатодітні сім’ї;
  • внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які мають намір оселитися у Вінниці;
  • учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні АТО або члени їх сімей,  які зареєстровані на території міста Вінниці та Вінницької області.

У Вінниці завершують спорудження сьомого “муніципального будинку”: утеплюють стіни та оздоблюють всередині

Фасадні рішення муніципального багатоквартирного будинку

Зазначимо, що вартість одного квадратного метру у будинку програми “Муніципальне житло” становить 9800 гривень.

Інформація про новий будинок Програми вже розміщена сайті міської ради.​

За довідками та консультаціями щодо участі у програмі, ознайомлення з технічними характеристиками квартир тощо звертатись потрібно у центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» (вул. Соборна, 59), роб. ​​місце 37;
Муніцип​альний фонд фінансування управління та фінансування будівництва (вул. Соборна, 64, оф. 2, 4-й поверх), тел.: (0432) 69-99-03, (068) 642-83-80, (095) 474-38-34, (093) 041-38-14.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.