× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Гастроєдність”: вінничан запрошують святкувати День Соборності, смакуючи українські страви

16:14
Автор: Дар'я Гоц

Відсвяткувати День Соборності України, ласуючи українськими смаколиками, які притаманні різним регіонам країни, пропонують вінничанам активісти ГО “Вінницька європейська стратегія”. 

У понеділок, 22 січня, на Європейській площі відбудеться презентація з дегустацією страв, традиційних для різних областей України. Початок о 12:00.  Біля Вежі розгорнуть велетенську мапу України, а на кожній з областей буде стояти тарілка зі смачною стравою. Забезпечити цим мають представники соціально-відповідального бізнесу та громадських організацій, які й будуть презентувати та пригощати відвідувачів заходу та перехожих.

  • З давніх-давен українці любили поласувати смачними стравами та любили їх готувати. У кожному з регіонів нашої крани знали свої секрети приготування їжі та кухня кожного регіону має свої особливості. Навіть однаковісінькі страви в різних куточках України могли готувати та подавати по-різному, – зазначають організатори заходу.

Акція “Гастроєдність України” спрямована на те, щоб показати всю красу української традиційної кухні, та те, чим ці страви подібні між собою: прості у приготуванні, приготовані з вирощених в Україні інгредієнтів та проявляють щиру українську гостинність.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.