Президент вийшов сухим із фонтану на Космонавтів. ФОТОРЕПОРТАЖ

18:11
Автор: admin
Become a Patron!

Після візиту на військовий аеродром в аеропорт Гавришівка з нагоди Дня Повітряних сил ЗС України, куди Порошенко прилетів на винищувачі Міг-29, Президент приїхав на оновлений проспект Космонавтів у Вінниці. 

У складі кортежу з близько десятка автомобілів, у супроводі міського голови Сергія Моргунова та решти керівництва міста, Петро Порошенко пройшовся проспектом Космонавтів від рогу з вулицею Порика то вулиці Келецької, а на шляху – спілкувався з містянами, робив спільні фото та бавився з дітьми, які гралися на проспекті.

   

Найперше Президент звернувся до хлопчика приблизно семи років, який катався на скейті. Чисельна делегація зупинилася на прохання глави держави, аби хлопчик зміг продемонструвати всім, який у нього класний скейт.

Протягом всього шляху до фонтану Сергій Моргунов розповідав Президенту про особливості реконструкції проспекту, а Порошенко постійно фотографувався з мешканцями, спілкувався з бабусями, але найбільше – з дітьми.

         

 

Неочікувано отримав подарунок: картину з дівчинкою, яка тримає український прапор – її Президенту вручив місцевий художник, який прямо на проспекті продавав свої твори.

 

Щойно Петро Порошенко дійшов до фонтану – водограй відразу вимкнули. Користуючись нагодою, Президент зробив спільне фото з усіма дітьми, які саме бавилися у фонтані, і замість традиційного “чіііз!”, закликав всіх хором сказати на камеру “Все буде добре!”. Діти з радістю виконали прохання Президента та майже відразу розбіглися.

     

Глава держави не виявив бажання поспілкуватися з численими журналістами, які супроводжували його протягом прогулянки проспектом, а прямо біля фонтану сів до авто, наостанок помахавши містянам та вигукнувши “Вінниця” найкраща!”

Фото Андрія Завертаного