В спорткомплексі “Аква-Він” сформували графік, за яким басейн можуть відвідувати дорослі

12:10
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Відтепер басейн у спорткомплексі “Аква-Він” зможуть відвідувати й дорослі. Разове відвідування басейну коштує 150 гривень.

Як ідеться на фейсбук-сторінці “Вінниця Спортивна”, в новому спорткомплексі “Аква-Він” по вулиці Янгеля, 48 сформували графік, за яким басейн можуть відвідувати не лише діти, але й дорослі.

Зазначається, що на сьогодні у спорткомплексі займається плаванням близько 400 дітей, а 140 з них – безкоштовно. Діти займаються півтори години: одна година у басейні (безпосередньо у воді), а 30 хвилин – “сухе плавання”.

Враховуючи пропускну потужність басейну та правила безпеки, встановлені наступні години відвідування для дорослих:

– з 7:00 до 8:00

– з 12:00 до 14:00

– з 20:00 до 22:00

Запис для дорослих – в порядку “живої черги” на місці. З собою необхідно мати довідку від сімейного лікаря, яка підтверджує відсутність у людини захворювань, що можуть передаватися через водне середовище, та COVID сертифікат або ПЛР-тест.

Нагадаємо, що в січні цього року анонсували створення абонементів, за яким вінничани зможуть ходити в спорткомплекс “Аква-Він”.

“Аква-Він” є першим муніципальним спорткомплексом з басейном, який відкрили 7 грудня 2021 року по вулиці Янгеля, 48. Його передали на баланс міської дитячо-юнацької спортивної школи №3, яка займається розвитком волейболу, гандболу, велоспорту, а з грудня – ще й плаванням.

Фото – https://www.facebook.com/vinnytsiasport/

Читайте також: З першим запливом і матчем: у Вінниці відкрили оновлений спорткомплекс “Аква-Він” на Янгеля. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці триває запис на гуртки в новий спорткомплекс «Аква-він»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.