У Вінниці триває запис на гуртки в новий спорткомплекс «Аква-він»

20:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває запис на спортивні гуртки в новий СК “Аква-він”, який відкрили місяць тому у грудні. Записатися можна на плавання, гандбол, тхеквондо та тренажерний зал.

Як повідомляє “Місто над Бугом”, за словами голови комітету фізичної культури та спорту міськради Сергія Краєвського, в оновленому спорткомплексі вже займаються учні спортивних шкіл, а вже після різдвяних свят зможуть займатися усі охочі вінничани:

– Спортивні групи у нас набрані, вони вже плавають. Якщо, наприклад, дитина записалася, але швидко показує гарні результати, то вона може перейти в спортивну групу безкоштовно. Зараз в групи госпрозрахунку, де вчать плавати, запис уже йде.

Також у нас є гандбол, волейбол, тхеквандо і тренажерний зал. В платні групи можуть приходити діти будь-якого віку. 

Вартість абонементів становитиме орієнтовно 800-900 грн в місяць. Щоб записатися, потрібно особисто прийти у спорткомплекс.

Нагадаємо, 7 грудня у Вінниці відкрили оновлений спорткомплекс, що на вулиці Янгеля, після кількарічної реконструкції. Він перебуває на балансі МДЮСШ №3. В спорткомплексі вже відбулися перший баскетбольний матч, запливи та виступи художніх гімнасток і чірлідерок.

Фото – Veжа

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.