Абонемент, за яким вінничани зможуть ходити в “Аква-Він”, опрацюють на лютий

11:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Абонемент, за яким вінничани зможуть ходити в спорткомплекс “Аква-Він”, опрацюють на лютий.

Про це повідомив Сергій Краєвський, голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради.

–  Жителі мікрорайону вже зможуть зайти сюди поплавати по абонементу, який буде опрацьований на лютий місяць, – зазначив Сергій Краєвський.

Нагадаємо, що “Аква-Він” є першим муніципальним спорткомплексом з басейном, який відкрили 7 грудня 2021 року по вулиці Янгеля, 48. Його передали на баланс міської дитячо-юнацької спортивної школи №3, яка займається розвитком волейболу, гандболу, велоспорту, а з грудня ще й плаванням.

 

Діти, які займаються в нашій спортивній школі, займаються безкоштовно… Діти, які не потрапили до нас в спортивну школу, будуть ходити за госпрозрахунком, – зазначила Людмила Маршук, директорка МДЮСШ №3.

У виданні “Vinbazar” з посиланням на міську дитячо-юнацьку спортивну школу №3 повідомили, що попередньо вартість разового заняття становитиме 120 гривень. А абонемент на місяць, у який входитиме вісім занять, коштуватиме 960 гривень як для дорослих, так і дітей. Однак в коментарі Vежі заступниця директорки МДЮСШ №3 уточнила, що попередня вартість абонементів ще розраховується і буде відома пізніше. А вказані у публікації ціни, з її слів, це вартість, за якою в “Аква-Віні” займаються оздоровчі групи дітей.

 

 

Як повідомляли у Вінницькій міській раді, у МДЮСШ №3 навчається 329 вихованців: діти шкільного віку і студенти до 23-х років.  Та незабаром СК “Аква-Він” відчинить свої двері для всіх охочих.

–  Також запрошуємо глядачів на перегляд цікавих змагань, які практично кожні вихідні відбуваються в цьому чудовому комплексі. З графіком змагань можна ознайомитися на сторінці дитячо-юнацької спортивної школи №3 (за ЦИМ посиланням – авт.), – зазначив голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради.

 

Відео – “Вінниця|Місто ідей”
Ілюстративне фото – з архіву Vежі

Читайте також: З першим запливом і матчем: у Вінниці відкрили оновлений спорткомплекс “Аква-Він” на Янгеля. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.