Сьогодні, 26 червня, з російського полону додому вдалося повернути 160 українських військових. Серед них – троє з Вінницької області.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на голову Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового.
Йдеться про Віталія, Володимира та Василя.
– Воїни ЗСУ захищали Донецький та Луганський напрямок. На свою свободу чекали з 2022 року, – додав Соколовий.
Фото – з фейсбук-сторінки Вячеслава Соколового
З полону повернулися 160 наших воїнів, які були у неволі з 2022 року
Дякуємо!
Тепер редактори знають.