Публікації за датами

Сьогодні, 26 червня, з російського полону додому вдалося повернути 160 українських військових. Серед них – троє з Вінницької області. 

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на голову Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового.

Йдеться про Віталія, Володимира та Василя.

– Воїни ЗСУ захищали Донецький та Луганський напрямок. На свою свободу чекали з 2022 року, – додав Соколовий.

Фото – з фейсбук-сторінки Вячеслава Соколового

З полону повернулися 160 наших воїнів, які були у неволі з 2022 року

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.