Публікації за датами

В Україну з російської неволі повернули ще сімох цивільних. 

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на омбудсмана Дмитра Лубінця.

Йдеться, що це українці віком від 35 до 66 років. Їх незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської (Бучанський район, де окупанти у 2022 році чинили звірства), Харківської, Запорізької та Луганської областей.

Одного з українців росіяни викрали з дому, бо його сини служать у ЗСУ, іншого – дорогою на роботу в перший день повномасштабного вторгнення.

Серед звільнених є й доброволець, який 2022 року приєднався до бригади “Ангели Тайри” в Маріуполі. Тоді разом з ним затримали й Тайру, яку повернули раніше.

Нагадаємо, вчора, 26 червня, з російського полону повернулися 160 наших воїнів, які були у неволі з 2022 року. Серед звільнених – троє воїнів з Вінниччини.

Фото і відео – зі сторінок Дмитра Лубінця

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.