В Україну з російської неволі повернули ще сімох цивільних.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на омбудсмана Дмитра Лубінця.
Йдеться, що це українці віком від 35 до 66 років. Їх незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської (Бучанський район, де окупанти у 2022 році чинили звірства), Харківської, Запорізької та Луганської областей.
Одного з українців росіяни викрали з дому, бо його сини служать у ЗСУ, іншого – дорогою на роботу в перший день повномасштабного вторгнення.
Серед звільнених є й доброволець, який 2022 року приєднався до бригади “Ангели Тайри” в Маріуполі. Тоді разом з ним затримали й Тайру, яку повернули раніше.
Нагадаємо, вчора, 26 червня, з російського полону повернулися 160 наших воїнів, які були у неволі з 2022 року. Серед звільнених – троє воїнів з Вінниччини.
Фото і відео – зі сторінок Дмитра Лубінця


Дякуємо!
Тепер редактори знають.