У Вінниці встановили порушника, який викинув на загальну територію будівельне сміття
Публікація 27 Червня 14:52
У Вінниці склали адмінпротокол на особу, яка викинула будівельні відходи на територію загального користування.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Муніципальну варту.
Йдеться, що під час обстеження території інспектори виявили факт організування викидання будівельних відходів на територію загального користування біля будинку №37 по вулиці Гонти.
Після проведеної перевірки, на особу, причетну до порушення, склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.
– Нагадуємо, що будівельні відходи підлягають вивезенню виключно у встановленому порядку та до спеціально визначених місць. Закликаємо мешканців дотримуватися Правил благоустрою та дбати про чистоту і порядок у нашій громаді, – підкреслили у Муніципальній варті.
Фото – з фейсбук-сторінки Муніципальної варти

Дякуємо!
Тепер редактори знають.