У вінницьких “Прозорих офісах” встановили антисептики для рук

14:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

У всіх центрах надання адміністративних послуг Вінниці встановили для відвідувачів антисептики для рук.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Щодня наші “Прозорі офіси» відвідує більше 3,5 тисячі людей. І такі професійні засоби для дезінфекції, які використовуються, зокрема і в медицині, та мають пролонговану дію протягом трьох годин, є надійним способом захистити себе від інфекцій та вірусів, що передаються контактним шляхом.Навіть звичайне миття рук після відвідування громадських місць є дуже важливим способом себе убезпечити, – написав мер Вінниці.

Він також зазначив, що у приміщеннях “Прозорих офісів” впродовж дня проводиться вологе прибирання з дезінфікуючими розчинами, а адміністратори мають індивідуальні антисептики.

Також Сергій Моргунов закликав усіх відвідувачів «Прозорих офісів» не соромитися та активно користуватися встановленими антисептиками.

Також учора, 3 березня, в міській раді повідомили, що вінницькі комунальники обробляють дезінфікуючими розчинами муніципальні трамваї, автобуси та тролейбуси, аби запобігти поширенню інфекційних хвороб. Крім того для вінницьких кондукторів закупили маски, щоб убезпечитися від інфекційних хвороб.

Нагадаємо, що 3 березня в Україні виявили перший випадок зараження коронавірусом. Заступник міністра охорони здоров’я України, головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, що йдеться про чоловіка, який повернувся разом із дружиною з Італії.

Згодом Уряд створив сайт про коронавірус з відповідями на головні запитання.

Також МОЗ розповіло, як не захворіти і що маска не врятує.

Як повідомили на “Українській правді”, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко закликав українців, які не мають гострого респіраторного вірусного захворювання, не купувати хірургічні маски, бо це може призвести до дефіциту на рівні країни.

Далі пряма мова.

“Не потрібно використовувати засоби індивідуального захисту, а саме хірургічні маски тоді, коли вони не потрібні. Оскільки, це створює фальшиву оману свого захисту і не запобігає або не дозволяє використовувати інші ефективні профілактичні методи профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань до яких відноситься і коронавірус.

В першу чергу, ми повинні знати, що треба мити руки, досить часто мити руки, якщо немає можливості мити руки ми повинні обробляти їх антисептичними засобами.

Також ми повинні дотримуватися ізоляції або не контактувати з хворими з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції, а якщо відбувається контакт, то ми повинні знаходитися на 1,5 – 2 метри від цієї людини.

Хвора людина із симптомами – це саме та людина, яка потребує одягання хірургічної маски, щоб зменшити відстань на яку поширюється збудник інфекційної хвороби

Не використовуйте засоби індивідуального захисту, оскільки їхня закупівля у великих кількостях, які будуть лежати по квартирах, призведе до того, що ми не матимемо на глобальному рівні хірургічних масок, коли в лікарнях буде запроваджуватися масочний режим, у нас не буде, де їх придбати.

Маска повинна одягатися тільки на людину з симптомами гострої респіраторної хвороби, коли вона буде приходити в лікарню, щоб унеможливити поширення захворювання серед здорових людей”.

Також Ляшко розповів, що МОЗ за участі міністрів країн ЄС спілкувався із Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Міністри говорили про те, що не потрібно використовувати хірургічні маски без потреби.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Фейсбук

Читайте також: В Україні виявлено коронавірус: в сусідній з Вінниччиною області

Читайте також: Уряд створив сайт про коронавірус з відповідями на головні запитання

Читайте також: На Вінниччині визначили лікарні, у яких прийматимуть хворих на коронавірус

Читайте також: Приводу для паніки немає: ВООЗ оновила рекомендації, як уникнути зараженням коронавірусом. ГРАФІКА

Читайте також: У Вінниці заявляють, що готові боротися з коронавірусом

Читайте також: “Кожна ланка знає, що робити”: у Вінниці заступник міністра заявив про готовність до боротьби з коронавірусом

Читайте також: Для вінницьких медиків провели навчання, як протидіяти коронавірусу

Читайте також: У Вінниці додатково виділили 800 тисяч на посилення захисту від коронавірусу

Читайте також: МОЗ відкрило “гарячу лінію” для боротьби з коронавірусом в Україні

Читайте також: В очікуванні коронавірусу: чи готові медпункти на вінницькому вокзалі

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.