“Ситуація контрольована, формуємо резерви”: звернення мера Вінниці до мешканців міста. ВІДЕО

15:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

Мер Вінниці Сергій Моргунов виступив зі спеціальним зверненням до вінничан у зв’язку з пандемією коронавірусу в світі.

Так, міський голова закликав припинити роботу в місті всіх розважальних, культурних та спортивних закладів.

Також Сергій Моргунов закликав роботодавців організувати дистанційну роботу своїх підприємств та за можливості – надати працівникам відпустки. З огляду на призупинення роботи дитсадків і шкіл, мер міста просить батьків не відвідувати місця масового скупчення людей разом з дітьми.

Також міський голова повідомив, що у Вінниці закупили для медиків засоби індивідуального захисту та формується резерв ліків, респіраторів, масок, захисних костюмів.

“Сьогодні я дав доручення додатково закупити спеціальне медичне обладнання, зокрема, апарати штучної вентиляції легенів для створення нових місць інтенсивної терапії в інфекційному відділенні 1-ї міської лікарні”, – зазначив Сергій Моргунов.

Повний текст звернення міського голови до вінничан:

Шановні вінничани!

Світ, Україна і ми маємо великі виклики через оголошену пандемію нового коронавірусу. Тому маємо адекватно реагувати на ситуацію. Не панікувати, а бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих.

В Україні до кінця місяця запроваджені карантинні заходи. Відповідно, у Вінниці уже припинено навчання в усіх навчальних закладах. З понеділка припиняють свою роботу всі дитячі садки.

Звертаюся до батьків – ваші діти повинні бути вдома, а не в місцях масового скупчення людей.

Звертаюся до роботодавців – з розумінням поставитись до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Переглянути графіки роботи, по можливості надати відпустки, організувати дистанційні форми роботи.

Закликаю бізнес та підприємців – на період карантину призупинити роботу усіх розважальних, спортивних, культурних закладів. Я розумію, що це важкий крок для вас. Але це світовий досвід у стримуванні поширення коронавірусу.

Звертаюся до всіх вінничан: в першу чергу берегти себе та оточуючих і дослухатись до рекомендацій лікарів! А тим, хто приїхав з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу, при перших ознаках респіраторних захворювань слід звернутись до свого сімейного лікаря. В разі його відсутності – телефонувати 103 або 15-60. В жодному випадку – не їхати до лікаря громадським транспортом, щоб не наражати на небезпеку інших. Лікар приїде до вас додому. І ні в якому разі не займайтесь самолікуванням.

Що робимо ми як міська влада і як ми готуємось до боротьби з коронавірусом. Ми посилили санітарну обробку та дезінфекцію громадського транспорту, Прозорих офісів та інших комунальних установ. Ми закупили для наших медиків засоби індивідуального захисту та формуємо резерв ліків, респіраторів, масок, захисних костюмів.

Сьогодні я дав доручення додатково закупити спеціальне медичне обладнання, зокрема, апарати штучної вентиляції легенів для створення нових місць інтенсивної терапії в інфекційному відділенні 1-ї міської лікарні. Я дав доручення департаменту житлового господарства відпрацювати з управляючими компаніями та ОСББ питання посилення дезінфекції у під’їздах житлових будинків.

Ситуація в місті контрольована. Але хочу наголосити: від дій кожного з нас залежить, як ми впораємося з цим великим викликом. Бережіть себе та своїх близьких!

 

Читайте також: Протидія пандемії: Вінниця запроваджує додаткові обмеження в місті

Читайте також: Через карантин поліклініка при обласній дитячій лікарні обмежить прийом пацієнтів

Читайте також: Департамент освіти у Вінниці пояснив, як організувати дистанційне навчання на період карантину

Читайте також: Офіційно: наявність коронавірусу Covid-19 у мешканця Козятина не підтвердилася

Читайте також: Вінничани в Італії: про коронавірус, італійців та карантин. ФОТО

Читайте також: Вінничан, які приїхали з-за кордону, просять звернутися на лінію “15-60”

Читайте також: На Вінниччині організують дистанційне навчання для школярів на час карантину

Читайте також: У Вінниці посилили дезінфекцію громадського транспорту

Читайте також: Як працюватимуть вінницькі кінотеатри під час карантину

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.