Як працюватимуть вінницькі кінотеатри під час карантину

13:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

У зв’язку з оголошеним карантину деякі кінотеатри Вінниці вносять зміни у режим своєї роботи. 

Так, як повідомили нашому кореспонденту в комунальному кінотеатрі “Родина”, тут скасовані всі сеанси до третього квітня включно. Як з’ясувалося, це єдиний місцевий кінотеатр, який повністю припинить показ фільмів на час карантину.

Водночас у кінотеатрі Smart Cinema, що у ТРЦ “Sky Park” вирішили не припиняти роботу, проте можуть бути скасовані деякі прем’єри. Водночас на фільм “Толока”, національна прем’єра якого має відбутися сьогодні, 12 березня, тут можна придбати квитки.

 

А ось у кінотеатрі “Коцюбинського” анонсовану “Толоку” сьогодні не показуватимуть – стрічку замінять іншим українським фільмом “Черкаси”.

 

У кінотеатрі “Мир” також продовжать демонстрацію фільмів, проте всі прем’єри перенесуть на квітень – коли закінчиться карантин.

Також, як повідомляє видання “Депо”, на карантин іде і театр імені Садовського – там запевняють, що вистави перенесуть на квітень, а всі куплені раніше квитки будуть дійсними.

Нагадаємо, що вчора, 11 березня, по всій країні оголошено тритижневий карантин. Так, у Вінниці призупинять навчання в школах та позашкільних закладах освіти крім дитячих садочків. А у Вінницькій області припинять роботу також дитячі садочки та вищі навчальні заклади. Водночас для учнів старших класів буде організовано дистанційне навчання.

Експрес-тести для виявлення коронавірусу Covid-19 мають з’явитися на Вінниччині найближчим часом