Офіційно: наявність коронавірусу Covid-19 у мешканця Козятина не підтвердилася

16:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У пацієнта в Козятині, який нещодавно повернувся з Німеччини та відчував погіршення стану здоров’я, після здійснення експрес-тесту на коронавірус не виявили Covid-19. 

Про це Vежі повідомили у Вінницькій ОДА з посиланням на офіційний документ за підписом головного лікаря
КП «Козятинська ЦРЛ» О. М. Кравчука.

“Повідомляємо, що 12.03.2020 р. бригадою Козятинської підстанції Хмільницької станції ШМД за направленням лікаря-інфекціоніста КП «Міська лікарня Козятинської міської ради» госпіталізований пацієнт з діагнозом «ГРВІ. Гострий ринофарингіт. Гострий трахеобронхіт». В направленні було зазначено, що пацієнт 01.03.2020 р. прибув з Німеччини (Баварія). Виконано CITOTEST IFLUENZA A+B (результат негативний).

Хворого госпіталізовано в інфекційне відділення. Був оглянутий консиліумом лікарів, відібрано біологічні матеріали в вірусологічну лабораторію м. Вінниці, взято загальні аналізи крові, загальний аналіз сечі, біохімічні аналізи. Виконано рентгенологічне дослідження органів грудної клітини, ЕКГ, визначено SPO2, проводиться контроль гемодинамічних показників. Забезпечено динамічне спостереження.

На момент огляду загальний стан пацієнта задовільний, температура тіла – 36,6 0С, SPO2 – 98%, пульс – 80/хв ритмічний, задовільних властивостей, однаковий на обох руках, ЧД – 14/ хв., АТ – 130/90 мм рт. ст. На рентгенограмі: легеневі поля прозорі, легеневий малюнок без змін. Корені малоструктурні. Серце – без особливостей.

Враховуючи скарги хворого, анамнез хвороби та життя, дані епідеміологічного анамнезу, об’єктивний статус, хворому встановлено попередній діагноз: Гостра респіраторна вірусна інфекція. Гострий ринофарингіт. Гострий трахеїт. Прибулий з Німеччини (01.03.20р.).

Проведено експрес-тест на новий коронавірус-2019. Результат негативний.

Пацієнт продовжує лікування і спостереження в умовах інфекційного відділення КП «Козятинська ЦРЛ» з приводу гострої респіраторної вірусної інфекції.

Розповсюджена інформація щодо підозри на захворювання корона вірусною інфекцією в соціальних мережах та засобах масової інформації є недостовірною та необґрунтованою”, – ідеться в офіційному документі.

На уточнююче питання, чи мається на увазі під визначенням “новий коронавірус-2019” саме китайський коронавірус Covid-19 (Коронавірус 2019-nCoV), у Вінницькій облдержадміністрації дали ствердну відповідь, пояснивши формулювання в документі технічною помилкою.

Читайте також: Вінничани в Італії: про коронавірус, італійців та карантин. ФОТО

Читайте також: Вінничан, які приїхали з-за кордону, просять звернутися на лінію “15-60”

Читайте також: На Вінниччині організують дистанційне навчання для школярів на час карантину

Читайте також: У Вінниці посилили дезінфекцію громадського транспорту

Читайте також: Як працюватимуть вінницькі кінотеатри під час карантину

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.