На Вінниччині організують дистанційне навчання для школярів на час карантину

18:02
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

з 12 березня до 3 квітня на території Вінниччини на три тижні призупиняється навчання в школах, дитячих садочках та вищих навчальних закладах. 

Про це сьогодні під час спеціального пресбрифінгу повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

 – Також на 3 тижні запропоноване обмеження проведення масових заходах, політичних, культурних та спортивних подій, в яких планується брати участь 200 та більше осіб. Це не стосується заходів державної необхідності.  Проведення спортивних заходів можливе за умови погодження з відповідними федераціями, міжнародними організаціями та без глядачів, – зазначив Скальський.

Окрім того голова ОДА зазначив, що запроваджені певні обмеження на державному кордоні: станом на 12 березня перетин буде забезпечено лише в 49 пунктах пропуска.

Водночас зі слів Скальського на базі вінницької Академії неперервної освіти буде забезпечено дистанційне навчання для 40 тисяч учнів через відповідний сайт – https://www.disted.edu.vn/ua

На базі фізикоматиматичній гімназії №17 у Вінниці буде забезпечено дистанційне навчання також для 40 тисяч учнів на сайті www.pmg17.vn.ua/dystantsiina-osvita. “Таким чином майже всі учні старших класів будуть забезпечені дистанційним навчанням. На цих сайтах вже є майже 12 тисяч уроків за актуальною шкільною програмою”, – зазначив голова ОДА.

Окрім того Скальський також закликав повідомляти про можливі випадки захворювань на “гарячу лінію” за звичним номером 103.

Базовими інфекційними відділеннями були визначені перша лікарня та інфекційна дитяча лікарня, а також медзаклади прикордонних територій – це Могилів-Подільська лікарня інтенсивного лікування, Ямпільська та Крижопільська лікарні, які будуть приймати таких пацієнтів у разі потреби в першу чергу.

Окрім цього, готові до прийому таких пацієнтів усі центральні районні лікарні Вінницької області, де є інфекційні відділення. Створений запас засобів індивідуального захисту, медикаментозний, деззасобів. Всі інфекціоністи медзакладів області пройшли навчання та тренінги, а також створені інфекційні бригади. На сьогодні у Вінницькій області є 122 таких бригади.

Нагадаємо, раніше стало відомо про запровадження карантину в місті Вінниця, водночас він поки не стосуватиметься дитячих садочків. Детальніше про це – читайте за посиланням.