Через карантин поліклініка при обласній дитячій лікарні обмежить прийом пацієнтів

7:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У зв’язку з карантином, поліклініка при обласній дитячій лікарні змінює порядок роботи. Зміни триватимуть три тижні – до 3 квітня. 

Як повідомляють на сторінці КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня”, з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 обмежено консультативний прийом та госпіталізацію пацієнтів з плановою патологією. Обмеження триватимуть на час карантину – з 12 березня до 3 квітня.

Пацієнтів, які вже записані на консультативний прийом через сайт лікарні просять утриматися від планових консультацій.

Водночас у лікарні створено консультаційний онлайн центр з питань, які стосуються здоров’я дитини. Можливі декілька варіантів, зокрема:

  • Скайп-консультування (vin_odkl1980). Працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9 до 16 години;
  • Facebook-сторінка лікарні: з понеділка до п’ятниці, з 9:00 до 16:00;
  • Гаряча телефонна лінія за номером (0432) 43-80-01. Також працюватиме з понеділка до п’ятниці, з 9 до 16 години

Повідомляють, що відділення екстреної медичної допомоги та травмпункт й надалі працюють цілодобово.

Поліклініка ВОДКЛ розпочала роботу в 1980 році. Нині в поліклініці проводиться прийом дітей, які звертаються з направленням з місця проживання та дітей, які спостерігаються в ВОДКЛ з хронічними захворюваннями (діти «Д» спискового обліку). Також проводиться запис за направленням в попередньому режимі на день, який обирають для відвідування самі батьки (по телефону 43-80-01) та в  режимі on-line запису. Спеціалісти поліклініки надають амбулаторно-консультативну допомогу, за показами госпіталізують ургентно, а також здійснюю планову госпіталізацію в стаціонарні відділення за попереднім записом.