У Вінниці посилили дезінфекцію громадського транспорту

7:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

“Вінницька транспортна компанія” посилила санітарну обробку та дезінфекцію громадського транспорту, щоб убезпечити громадян від інфекційних хвороб. 

Як повідомляють на сторінці підприємства у Facebook, тричі на день на кінцевих зупинках протиратимуть ручки та поручні на вхідних дверях та всередині салону. Також рухомий склад прибирають й вночі в депо, перед тим, як транспорт зранку вийде на лінію.

Генеральне прибирання транспорту включає три етапи. По-перше, це мийка салону зовні, а потім прибирання салону всередині: миють вікна, стелю, поручні, підлогу тощо. На останньому етапі обробляють поручні та підлогу спеціальним дезінфікуючим розчином, який вбиває практично всі мікроби, які є патогенними. Це допоможе запобігти поширенню інфекційних захворювань.

– Пасажири, пам’ятайте правила профілактики — прикривайте ніс і рот, коли пчихаєте та кашляєте, мийте руки після відвідування громадських місць. Бережіть себе та близьких! – додають транспортники.

Раніше для вінницьких кондукторів та водіїв громадського транспорту придбали маски, які використовуватимуть при потребі.

Нагадаємо, що нині в Україні офіційно зареєстровано один випадок китайського коронавірусу. Вчора, 11 березня, Уряд прийняв низку інших рішень, що мають убезпечити українців від COVID-19:

– обмежити проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 і більше осіб (не стосується заходів державної необхідності), також проведення спортивних заходів без глядачів можливе з дозволу міжнародних організацій;
– виділити 100 мільйонів гривень на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб;
– до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення (щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення);
– закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

У Вінниці ж запроваджено карантин у школах до 3 квітня.

Читайте також: В Україні виявлено коронавірус: в сусідній з Вінниччиною області

Читайте також: У вінницьких “Прозорих офісах” встановили антисептики для рук

Читайте також: Для вінницьких кондукторів закупили маски, щоб убезпечитися від інфекційних хвороб

Читайте також: Уряд планує запровадити карантин на всій території України строком на три тижні

Читайте також: Вінничан, які приїхали з-за кордону, просять звернутися на лінію “15-60”

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.