Картини митця з Вінниччини експонуватимуть на європейських виставках, а зібрані кошти з квитків направлять на підтримку ВПО

13:51
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Картини художника з Ладижина Олександра Шевчука експонуватимуть у Берліні та інших європейських містах. Зібрані кошти від відвідування європейцями виставок передадуть на програми підтримки ВПО в Україні, які постраждали через військову агресію росії, а також програми сприяння цих людей інтеграції на місцях.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації, вінницький художник Олександр Шевчук співпрацює з німецькою галереєю “ART4BERLIN” вже багато років.

 

У рамках проєкту планують чотири персональні виставки у Німеччині, Франції, а також міжнародну виставку у Швейцарії. Зазначається, що загальна вартість робіт за попередньою оцінкою – 250 000 євро.

Мистецтво рятує і єднає! Дякуємо вінницьким митцям за небайдужість та допомогу. Кожен приносить користь на своєму місці! – йдеться в дописі.

Олександр Шевчук – художник родом з Ладижина. Мистецьку освіту здобув у Дніпропетровському художньому училищі та в Київській Академії мистецтв і архітектури на факультеті станкового живопису. З 2004-го року розпочав співпрацю з Лондонською мистецькою галереєю.

Читайте також: Під пильним поглядом: у Вінниці відкрилася виставка художника Олександра Шевчука. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.