Вінницька співачка Ольга Полякова заявила про створення своєї партії. ВІДЕО

15:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Уродженка Вінниці Ольга Полякова сьогодні, 29 травня заявили про створення своєї політичної партії. 

Про це артистка сказала під час Форуму жіночого партнерства. Як повідомляє “Еспрессо”, Полякова додала, що ця заява не є жартом і їй в команду потрібні дівчата.

“Зараз почнеться передвиборна гонка в парламент. І мені набридло голосувати за якогось дядька з плакатом, про якого я нічого не знаю. Розумієте? І мільйонам людей дуже хочеться знати особисто людей, за кого вони будуть голосувати. Тому я офіційно заявляю – я починаю створення партії, яка буде відповідати даному запиту. І це буде перша жіноча партія України “, – розповіла Полякова. Пізніше цю інформацію було підтверджено на її офіційній сторінці.

Полякова також згадала таких політиків-жінок, як Ангелу Меркель, Мішель Обаму і Терезу Мей. Вона впевнена, що жінкам необхідно “брати на себе відповідальність” і робити самостійно те, що не можуть інші.

Крім того в наступному відеозверненні Полякова зазначила, що зараз обирає назву для своєї партії і розглядає варіанти “Жіночий сектор”, “Партія жінок України” та навіть ПОПА (абревіатура від Партія Ольги Полякової).

Водночас на своїй сторінці співачка зазначила, що не буде брати участь в нинішніх дострокових парламентських виборах.

Нагадаємо, що останніми днями про свою вірогідну участь у виборах заявили відразу декілька українських артистів. Офіційно про це сказав Святослав Вакарчук з партієї “Голос”, а за інформацією журналістки Яніни Соколової, участь у виборах також планують взяти співак Олег Винник та Віктор Павлік. Вони, зі слів Соколової (якій також пропонували взяти участь в цьому політичному проекті), мають намір балотуватися в народні депутати від новоствореної партії “Моя Стабільність”.

Зазначимо, що про намір балотуватися в парламент також заявив екс-мер Вінниці та чинний Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Разом з партією “Українська стратегія”, Гройсман не планує об’єднуватися з іншими політичними силами. За даними дослідження Інституту соціологічних досліджень «Основа», за останній тиждень рейтинг «Української стратегії» зріс на 2% (в три рази) і наразі становить 2,9% серед тих, хто визначився зі своїм вибором .