“Ми просто різні”: Гройсман заявив, що не буде об’єднуватися з Порошенком на виборах. ВІДЕО

10:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

Екс-мер Вінниці та чинний Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що на парламентські вибори піде самостійно зі своєю політичною силою “Українська стратегія” та не має наміру об’єднуватися з жодною іншою політичною силою.

Про це голова уряду сказав в інтерв’ю телеканалу ICTV 26 травня, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Для мене участь у виборах – це не просто бажання брати участь у виборах. У мене чіткий погляд на те, що може зробити Україну і українців сильніше. І вважаю, що ці кроки повинні бути реалізовані”, – сказав Гройсман.

Крім того він підкреслив: “Я буду самостійно балотуватися в парламент зі своєю політичною силою, з командою людей, яких я вважаю досить молодими, енергійними, професійними “.

Коментуючи можливе об’єднання з політичною силою Петра Порошенка, Гройсман сказав: “Такі пропозиції були, і багато політиків говорили між собою про різні можливості. Я прийняв рішення – я буду йти самостійно і це рішення для мене є остаточним”. При цьому він додав: “Я вважаю, що ми просто різні”.

Також Прем’єр-міністр заявив, що в його команді на вибори підуть переважно молоді люди, однак з професійним досвідом та “перевіреними в практиці”.

Крім того Володимир Гройсман додав, що згідно з законом продовжує працювати до утворення нового уряду разом з рештою міністрів.

Читайте також: Гройсман заявив про відставку. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.