Публікації за датами

  • 14 Серпня/ 15:27
    Головне на Vежі

    Публікація14.08.2515:27

    Автор:Vежа

    Додому після російського полону повертається військовий з Вінниччини Олексій Ігнатенко

В Україну після російського полону повертається військовий з Вінниччини Олексій Ігнатенко. Загалом додому повертаються 84 українці, серед них – поневолені з 2014 року.

Про це повідомляє Вежа з посиланням на очільника Вінницької облради Вячеслава Соколового.

– Серед звільнених сьогодні з російського полону – військовий з Вінниччини, захисник Маріупольського гарнізону, офіцер військово-морських сил, майор Ігнатенко Олексій! – зазначається в дописі.

Загалом, як повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, з російської неволі визволено 33 військових та 51 цивільного українця.

– Особливість сьогоднішнього обміну в тому, що вдалося визволити цивільних та військових українців, які були затримані на тимчасово окупованих територіях ще до повномасштабного вторгнення та незаконно засуджені на тривалі терміни ув’язнення – від 10 до 18 років, – йдеться в повідомленні.

Вік наймолодшого звільненого – 26 років, найстаршому виповнилося – 74 роки, з яких 7 останніх років (з 2018 року) він перебував у російській в’язниці.

Фото – Вячеслав Соколовий

Читайте також: З російського полону вдалося повернути 33 військових та 51 цивільного українця

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.