“Вони за все заплатять”: президент Roshen заявив, що контролює справу зі спаленим трамваєм у Вінниці

13:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Президент корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський в інтерв’ю виданню “Економічна правда” прокоментував ситуацію, що склалася навколо резонансного спалення декоративного трамваю у Вінниці активісткою Femen.

Президент корпорації запевняє, що не впливає на справу, але “доведе її до кінця” і змусить Femen сплатити Roshen збитки у розмірі близько 170 тисяч гривень.

– У нас зараз в зв’язку з зазначеними обставинами судовий процес проходить у Вінниці і ще одне досудове розслідування в Києві. Сума позову рівна матеріального збитку: 72 тис грн і 97 тис грн. Я справу особливо не квапив, але доведу його до кінця. Якщо ця організація підпалила ведмедя і трамвайчик, то нехай скинеться і поверне нам гроші.

Нагадаємо, що в ніч на 14 листопада минулого року активістка організації Femen Аліна Виноградова спалила декоративний трамвай Roshen біля одноіменного фірмового магазину на вул. Соборній.

Відео спалення декорації першим продемонструвало російське телебачення, сама ж Виноградова заявила, що вчинила цей акт, протестуючи проти політики Петра Порошенка. Невдовзі дівчину затримали і доставили до Вінницького суду, де вже восьмий місяць розглядається справа.

Останнім часом судові засідання у справі систематично переносяться через неявку свідків або відповідачки. Прикметно, що термін домашнього арешту, раніше присуджений Виноградовій, сплив і продовжений не був, попри те що протягом арешту активістка встигла здійснити схожу епатажну акцію у Ватикані.