У Вінниці повністю відновили дахи двох будинків, що постраждали внаслідок ракетного обстрілу 14 липня

16:35
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці в рамках аварійно-відновлювальних робіт у багатоквартирних будинках, що постраждали внаслідок ракетних ударів 14 липня, вже завершили капремонт покрівлі у двох будинках. Це будинки на проспекті Коцюбинського, 35 та по вулиці Винниченка, 35.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Наразі триває відновлення дахів ще чотирьох багатоповерхівок, а будівельники замінюють вікна, які повибивало ударною хвилею у під’їздах багатоповерхівок. Як зазначають у міськраді, вікна замінили у 12 будинках та продовжують монтажні роботи у 14:

Аварійно-відновлювальні роботи передбачають капітальний ремонт покрівель у шести будинках та заміну вікон у місцях загального користування у 30. Ми завершили відновлення двох дахів та замінили вікна у 12 багатоповерхівках. Роботи плануємо завершити до кінця вересня. Щоправда, у разі погіршення погодних умов, робітники змушені будуть працювати, коли немає дощу, щоб не допустити протікання та підтоплень квартир, – розповідає директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

За дорученням мера Вінниці Сергія Моргунова були створені спеціальні комісії з обстеження пошкодженого нерухомого майна. За їх результатами було підготовлено заключення з переліком будинків, що потребували ремонту. Після ухвалення виконкомом рішення про виділення коштів на відновлення будинків працівники одразу приступили до робіт:

Позиція міської влади полягає у тому, що аварійно-відновлювальні роботи повинні завершити до початку опалювального сезону. І ми продовжуємо робити усе можливе аби досягнути цієї мети, – додає Фурман.

Загалом внаслідок ракетного обстрілу було пошкоджено 49 багатоквартирних будинків і 29 приватних.

Фото – архів “Vежі”

Читайте також: У Вінниці триває ремонт покрівель будинків, які опинилися в епіцентрі ракетного обстрілу 14 липня

Читайте також: У Вінниці почали капремонт покрівлі будинку на вулиці Винниченка, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу міста

Читайте також: МОМ надала Вінниці матеріали для укриття пошкоджень у постраждалих від обстрілу будівлях

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня (ТЕКСТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.