МОМ надала Вінниці матеріали для укриття пошкоджень у постраждалих від обстрілу будівлях

21:25
Become a Patron!

Міжнародна організація з міграції України надала 2880 метрів квадратних фанери та 3600 метрів квадратних брезенту для укриття пошкоджених внаслідок ракетного обстрілу Вінниці будинків.

Як повідомляє Вінницька міська рада, були створені спеціальні комісії з обстеження для фіксації пошкоджень. Тим часом для допомоги місцевій владі з усунення наслідків долучився місцевий бізнес та IOM Ukraine (МОМ).

Після трагедії у Вінниці 14 липня Міжнародна організація з міграції запитала місцеву владу про необхідну допомогу й отримала список потреб. Виходячи з наявності матеріалів на складах МОМ, для Вінниці було виділено брезент, фанеру та гвіздки для негайного закриття пошкоджень у постраждалих будівлях, – розповідають у МОМ.

Таким чином 2880 метрів квадратних фанери та 3600 метрів квадратних брезенту вже доставили до Вінниці.

Вдячні Міжнародній організації за надану допомогу. Отримані матеріали наразі є дуже необхідними. Брезент використаємо для накриття покрівлі, що допоможе уникнути подальших руйнувань та підтоплень квартир у разі негоди. А фанерою перекриємо вибиті вікна та двері, – зауважує директор Департамент житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Зазначено, що МОМ надає допомогу Україні та вінничанам зокрема вже не вперше. Починаючи з весни організація допомагає Вінниччині реагувати на нагальні потреби з розміщення вимушених переселенців. Вони надають громадам і центрам розміщення внутрішньо переміщених осіб непродовольчі товари, пральні машинки та сушарки, кухонні набори, засоби гігієни; здійснюють ремонти колективних центрів та покращують санітарні умови.

Нагадаємо, у Вінниці почали демонтаж та розчищення покрівлі будинку на вулиці Винниченка, 35, який, як зазначено, постраждав найбільше від ракетного обстрілу 14 липня. Для цього залучили близько 20 працівників.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці почали капремонт покрівлі будинку на вулиці Винниченка, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу міста

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.