У Вінниці триває ремонт покрівель будинків, які опинилися в епіцентрі ракетного обстрілу 14 липня

16:06
Become a Patron!

У Вінниці тривають роботи по ремонту покрівлі в будинках, які опинилися в епіцентрі теракту – ракетного обстрілу, що стався 14 липня. Це будинки за адресами вулиця Винниченка, 35, проспект Коцюбинського, 35, та проспект Коцюбинського, 37. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, також за кошти міського бюджету ремонтують дахи на Бевза, 2, та Замостянській, 27.

Паралельно до допомоги жителям постраждалих будинків долучилася й американська організація “GEM”. Благодійники повідомили, що найближчим часом розпочнеться робота з заміни вікон в квартирах у двох постраждалих від теракту будинках.

– Перекривати будемо металочерепицею. Загальний обсяг робіт складає понад 4,5 тисячі квадратних метрів. Паралельно також робимо технічні звіти по пошкоджених вікнах у під’їздах на предмет визначення, що робити – змінювати чи ремонтувати їх. Опрацьовуємо 29 будинків, – сказав директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман.

Нагадаємо, 21 липня у Вінниці почали демонтаж та розчищення покрівлі будинку на вулиці Винниченка, 35, який, як зазначено, постраждав найбільше від ракетного обстрілу 14 липня. Для цього залучили близько 20 працівників.

Фото – Вінницької міської ради

Читайте також: У Вінниці почали капремонт покрівлі будинку на вулиці Винниченка, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу міста

Читайте також: МОМ надала Вінниці матеріали для укриття пошкоджень у постраждалих від обстрілу будівлях

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня (ТЕКСТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.