У Вінниці почали капремонт покрівлі будинку на вулиці Винниченка, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу міста

22:01
Become a Patron!

У Вінниці почали демонтаж та розчищення покрівлі будинку на вулиці Винниченка, 35, який, як зазначено, постраждав найбільше від ракетного обстрілу 14 липня. Для цього залучили близько 20 працівників.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за результатами обстеження, покрівля не підлягає поточному ремонту і потребує виконання невідкладних робіт. За рішенням виконавчого комітету ВМР капремонт покрівлі проводять коштом міського бюджету.

 

 

Площа робіт становить близько 600 метрів квадратних. Зробимо усе можливе, аби якнайшвидше завершити роботи та не допустити руйнувань та підтоплення квартир у разі непогоди, – розповідає директор Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Комісії продовжують проводити обстеження квартир для фіксації пошкоджень. На черзі ще декілька будинків, які мають суттєві пошкодження та потребують відновлення.

Зазначено, що станом на сьогодні зафіксовано пошкодження у 78 будинках. Це 49 багатоповерхівок, 29 будинків приватного сектору. Загалом орієнтовно 780 квартир зазнали руйнувань.

Фото – зі сторінки Вінницької міської ради у Facebook

Читайте також: У Вінниці наразі полагодили дахи восьми багатоповерхівок, постраждалих внаслідок ракетного обстрілу міста

Читайте також: У Вінниці у більшості будинків, постраждалих внаслідок ракетного обстрілу, відновили електро- та газопостачання

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.