«Сесія – як весілля»: парламентарі в міськраді хвалили вінницьких депутатів, а ті – нардепів-вінничан

14:45
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

Сьогодні, 27 січня, чергову сесію Вінницької міської ради відвідало шестеро народних депутатів.

По обидва боки від міського голови Сергія Моргунова цього дня м’які парламентські крісла на вінницькі стільці проміняли: нардепи із фракції партії «Блок Петра Порошенка» – Григорій Заболотний, Геннадій Ткачук, Сергій Кудлаєнко, Іван Мельничук, Юрій Македон та Петро Юрчишин. Усі вони свого часу були депутатами Вінницької міської та обласної рад й сьогодні приїхали поспостерігати за тим, як у Вінниці ухвалюють рішення.

Усі, як один, нахвалювали злагоджену роботу міських депутатів та зізнавалися що навіть заздрять – у парламенті про такі спокійні сесії тільки мріють.

  • Сесія – це як весілля. Воно все у підготовці – коли ріжуть поросят, готують страви. Так само і сесія – вся робота відбувається комісіях. Щоби на сесіях все було легко. І це, повірте, нелегка робота. У Верховній Раді все не так. Там як тільки засвітяться камери – всі мчать до трибуни, щоби висловити як вони все знають, – сказав екс-голова Вінницької облради Григорій Заболотний.

Міський голова Сергій Могунов подякував за комплімент, відповівши взаємною похвалою:

  • Ми слідкуємо за тим, як наші вінницькі депутати працюють, як голосують у парламенті. Особливо, що стосується рішень по місцевому самоврядуванню. І бачимо, що наші вінницькі депутати працюють ефективно.

Водночас під будівлею міськради було не так спокійно, як у сесійній залі: мітингувальники, що вимагали звітування міського голови, почубилися з ветеранами АТО. Після образливого вигуку одного з мітингарів на адресу Андрія Грачова, останній не стримався і зацідив чоловіку в обличчя.

Окрім відвідування сесії, нардепи мають відвідати також медичні заклади міста – другу міську лікарню, обласну імені Пирогова. Крім того, навідаються у відділення анестезіології та реанімації у міській лікарні №1, де практично завершується реконструкція.

Фото Андрія Завертаного