«Сесія – як весілля»: парламентарі в міськраді хвалили вінницьких депутатів, а ті – нардепів-вінничан

14:45
Автор: Віталія Мазур

Сьогодні, 27 січня, чергову сесію Вінницької міської ради відвідало шестеро народних депутатів.

По обидва боки від міського голови Сергія Моргунова цього дня м’які парламентські крісла на вінницькі стільці проміняли: нардепи із фракції партії «Блок Петра Порошенка» – Григорій Заболотний, Геннадій Ткачук, Сергій Кудлаєнко, Іван Мельничук, Юрій Македон та Петро Юрчишин. Усі вони свого часу були депутатами Вінницької міської та обласної рад й сьогодні приїхали поспостерігати за тим, як у Вінниці ухвалюють рішення.

Усі, як один, нахвалювали злагоджену роботу міських депутатів та зізнавалися що навіть заздрять – у парламенті про такі спокійні сесії тільки мріють.

  • Сесія – це як весілля. Воно все у підготовці – коли ріжуть поросят, готують страви. Так само і сесія – вся робота відбувається комісіях. Щоби на сесіях все було легко. І це, повірте, нелегка робота. У Верховній Раді все не так. Там як тільки засвітяться камери – всі мчать до трибуни, щоби висловити як вони все знають, – сказав екс-голова Вінницької облради Григорій Заболотний.

Міський голова Сергій Могунов подякував за комплімент, відповівши взаємною похвалою:

  • Ми слідкуємо за тим, як наші вінницькі депутати працюють, як голосують у парламенті. Особливо, що стосується рішень по місцевому самоврядуванню. І бачимо, що наші вінницькі депутати працюють ефективно.

Водночас під будівлею міськради було не так спокійно, як у сесійній залі: мітингувальники, що вимагали звітування міського голови, почубилися з ветеранами АТО. Після образливого вигуку одного з мітингарів на адресу Андрія Грачова, останній не стримався і зацідив чоловіку в обличчя.

Окрім відвідування сесії, нардепи мають відвідати також медичні заклади міста – другу міську лікарню, обласну імені Пирогова. Крім того, навідаються у відділення анестезіології та реанімації у міській лікарні №1, де практично завершується реконструкція.

Фото Андрія Завертаного