Публікації за датами

Чотири громади Хмільницького району отримали 13 генераторів для забезпечення безперебійної роботи закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та об’єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на начальницю Вінницької обласної військової адміністрації Наталю Заболотну.

Як зазначає очільниця ОВА, допомогу передали в межах обласного Плану стійкості. Генератори потужністю 6,5 кВт отримали такі громади:

– Козятинська громада — 2 генератори;
– Глуховецька громада — 3;
– Махнівська громада — 4;
– Самгородоцька громада — 2.

Крім того, громадам передали 28 мережевих подовжувачів для доукомплектування Пунктів Незламності.

Обладнання надійшло на Вінниччину від партнерів із Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Фото – з телеграм-каналу  начальниці Вінницької обласної військової адміністрації Наталі Заболотної

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.